Úprava pravidel na Foursquare

5 Led
2013

Na konci roku přišel uživatelům e-mail od tvůrců Foursquare. Zhodnotili rok 2012, kdy přivítali 15 milionů nových uživatelů a měli 3 miliardtý checkin. Nasadali také 50 nových funkcí.

Dále píší o úpravách pravidel používání Foursquare. Nové úplné znění najdete zde a zkráceně, stručněji a srozumitelněji tady.
Nová pravidla vstoupí v platnost 28. ledna 2013.

Přináší 2 hlavní novinky:

  • Všude v celé Foursquare síti se bude zobrazovat celé vaše křestní jméno a příjmení. Nyní jste mohli na některých místech vidět jen křestní jméno a první písmeno příjemní, např. ve vyhledávání se zobrazilo celé jméno, ale po rozkliknutí profilu osoby jste viděli zkrácenou verzi jména. V začátcích fungování Foursquare to mělo význam, ale dnes je již situace jiná. Mnoho lidí psalo Foursquare e-maily, že chtějí celé jméno. Zkontrolovat a případně upravit svoje jméno můžete v nastavení.
  • Manažeři venue uvidí více informací o návštěvnících svých venue. Nyní vidí informace o checknutých lidech jen 3 hodiny zpátky. Ale co všechno se bude nově manažerům zobrazovat, nebylo zatím oznámeno.

Foursquare se postupně vyvíjí a přizpůsobuje novým trendům a potřebám. Kromě designu webu a aplikací v mobilech to jsou právě i pravidla používání. Na ukázku citace z e-mailu se můžete podívat zde.

Zdroj: e-mail z Foursquare

Nahoru