Nové superuser nástroje

18 Dub
2012

Posledních několik dní byl Foursquare zaneprázdněn přidáváním nových vychytávek pro superusery. Měly by udržet databázi s venue čistou a přehlednou. Nástroje, které byly přidány, mají pomoct přidávat chybějící informace, spravovat řadu nepravdivých a chybných míst poznačených z aplikace Foursquare.

Najdi duplikát
Zaznačí-li někdo venue jako duplikát, Foursquare se automatický snaží přiřadit jí k nejbližšímu správnému místu. Často je opravdu těžké zjistit, které místo je opravdu duplikát. Přichází nový způsob vyhledávání. Sledujete místa, která byla nahlášena uživateli spolu s potencionální shodou. Mapa ukazuje duplicitní místa a shody, takže můžete vidět, jestli jsou navzájem v nějakém souladu. Tento nástroj je jednoduchý pro použití, proces schvalování je lehce pomalý a seznamy jsou trochu delší. Spravování zabírá superuserům více času, ale pomáhá regulovat čísla duplicitních venue.

Find Duplicates

Chybějící adresa/Telefonní číslo
Foursquare funguje jako lokální vyhledávácí síť. Je tedy důležité mít co nejvíce a co nejpřesnější údaje míst. Pomůže to k lepšímu vyhledání nového nebo stávajícího venue. Superuseři by měli vyplňovat prázdné kolonky založených míst.

Missing Address/Phone Number   Missing Address/Phone Number

Špatně lokalizované místo
Spolu s novinkami jedna stará položka zmizela: „Mislocated Venues“. Ta představuje seznam míst, která byla zaznačena jako „misslocated“. Superuser mohl správně zařadit místo na mapě (připnout pin na nejpřesnější místo). Fousquare je nyní schopný určit místo založené podle checkování, takže tento nástroj nebude potřeba.

Nahoru